Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 2275 hodnocení
5
2201x
4
38x
3
14x
2
3x
1
19x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

AK Avatar autora Adriana Konečná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2023
Jsem velmi spokojena, kvalitní výrobky, rychlé doručení, vstřícná komunikace a přístup k zákazníkovi. Děkuji
GH Avatar autora Gabriela Horová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2023
Přeji krásný den. Jsem velice spokojena s jejich výrobky a servisem, který za mě funguje perfektně. Rychlost, vstřícnost, Výborná komunikace. Doporučuji…
PC Avatar autora Petr Chvapil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2023
Rychlost,velmi dobrá komunikace.Dobrý produkt.
HK Avatar autora Hana Kohlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2023
👍🏼
AP Avatar autora Alena Procházková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2023
Spolehlivé jednání a rychlé dodání.
MS Avatar autora Martin Serafin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2023
Som spokojni děkuji
MK Avatar autora Maria kovacsova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.5.2023
Jsem moc spokojená doporučuji
DM Avatar autora Dušan May Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.5.2023
Skutečně se mi lépe spí a mám lepší náladu. Díky
MV Avatar autora Miroslava Veselá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.4.2023
PC Avatar autora Petr Celis Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.4.2023
Zatím brzy hodnotit, dal jsem to jako dárek
MC Avatar autora Martina Cibochova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.4.2023
RS Avatar autora Robert Sahulka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2023
Velmi spokojen
ZB Avatar autora zdenka buresova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2023
velice
DK Avatar autora Daniel Kříž Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
Avatar autora Pavla Žigová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
Velice jsem spokojená.
AB Avatar autora Anna Bartošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
JF Avatar autora Julius Fábry Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
JK Avatar autora Jan Koubek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2023
Jako "vyplašení" senioři (70+) jsme velmi spokojení. Zboží dodáno v pořádku, následující den po objednání
AS Avatar autora Alena Stárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2023
KG Avatar autora KAREL GASGEB Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.3.2023

Ovládací prvky výpisu

2278 položek celkem